ENERGETICKÉ OBRAZY


CO JE TO ENERGETICKÝ OBRAZ?

Energetický obraz La Petien není jen krásnou dekorací. Je to investice do vašeho osobního rozvoje a duchovního růstu, do vašeho štěstí a pohody.


Přemýšleli jste někdy nad tím, co vám visí doma na zdi a jak to ovlivňuje vaši náladu, váš den, váš život? Energetický obraz vám dá přesně tu energii, kterou si přejete aby vysílal, včetně záměru, do něho vloženém.

_____

VLIV ENERGETICKÉHO OBRAZU NA PSYCHIKU

Aniž bychom si to uvědomovali, to co nás obklopuje, má na nás obrovský vliv. A nejsou to jen mezilidské vztahy, atmosféra na pracovišti, je to obraz, na který se celý den díváme. Působí nevědomky na naši náladu, pracovní výkon, vztahy a mnoha jiné. 


Energetické obrazy navyšují vaše vibrace. Září do prostoru kolem sebe pozitivní energii.


"Energetické obrazy vyvolávají emoce, prožitky, které napomáhají překonávat stresující situace, dokážou povzbudit, posílit, působí jako stimulátory k povzbuzení, posílení, ale i jako relaxační, uklidňující žehlička. Introvertní jedinci preferující klidnější, stabilnější prostředí volí potom tlumenější, duchovnější obrazy. Extrovertní typy, hlučnější prostředí, týmovost, potom spíš hravou výraznější barevnost." Miroslava Němečková, psycholog

_____

PROČ SI TAKOVÝ OBRAZ POŘÍDIT?

Co kdyby existovala investice, která by vám přinesla nejen finanční, ale i duševní a emocionální zisk? Investice, která by obohatila váš život o krásu, lehkost a pozitivní energii? Energetické obrazy La Petien jsou právě takovou investicí. Jsou to umělecká díla nabitá energií, která ovlivní vaši náladu a celkovou pohodu. Navýší vaše vibrace, které otevřou dveře vašeho života do světa nových možností radosti a lehkosti.


Energetický obraz La Petien září, vysílá energii, vaše přání. Nejen vidíte, ale hlavně cítíte rozdíl, jestli v místnosti pověšen je či nikoliv. Maluji takové obrazy, které rozsvítí, rozzáří, dodají energii doslova každému koutu.

Je to vlastně takový koučink na plátně či v zarámovaném obraze.

Energetické obrazy vám pomohou:

. uvolnit se od stresu a napětí, získat zpět klid a mít v duši

. posílit sebevědomí a sebelásku

. spojit se s vnitřním já - najít sami sebe

. podpořit kreativitu a inspiraci

. otevřít se novým možnostem a úhlům pohledu

. dosáhnout vyšší úrovně vědomí a spirituality

.otevřít dveře do světa bohatství, hojnosti a prosperity


Pamatujte, že klid a harmonie začíná uvnitř vás. Energetické obrazy La Petien Vám pomohou na cestě k nalezení sebe sama a k žití života naplno.

_____

ENERGETICKÝ OBRAZ NEBO MANDALA?

Na to je jednoduchá odpověď. Co k vám promlouvá více. Obojí působí stejně, jen by vám na stěně mělo viset to, co vás přitahuje více. Je mnoho příznivců mandal a abstrakce jim nic neříká a naopak. A je to úplně jedno. Nehledejte v tom žádné složitosti, prostě buď se vám líbí to a nebo to. A nebo obojí :-)

_____

JAK OBRAZ VZNIKÁ?

Maluji jen když mám dobrou náladu a když přijde ta vnitřní intenzita. Maluji v napojení. Moje tvorba je spíše spontánní tanec s barvami, než disciplinovaný proces. Nechávám svoji ruku vést intuicí. Každý obraz vzniká v jedinečném rytmu, ať už to trvá dva dny nebo rok. Vím, že je hotový, když mi to obraz sám sdělí.

Při tvorbě zakázkových obrazů se na začátku napojím na klienta, ať už je to jednotlivec nebo firma. Vnímám jejich energii a záměr, který má obraz nést, a tvořím s ohledem na tyto informace. Obrazy se tak stávají jedinečnými zrcadly duše klienta a prostoru, pro který jsou určeny.

Mým cílem je, aby mé obrazy promlouvaly k srdci a probouzely v lidech hluboké emoce. Snažím se do nich vkládat krásu, harmonii a pozitivní energii, která má moc proměnit vnímání světa a inspirovat k pozitivním změnám.

Tvorba obrazů pro mě není jen prací, ale životním posláním. Jsem vděčná za každý dotek štětce a za možnost sdílet svůj dar s druhými.

_____


Investujte do sebe a své duševní pohody s energetickými obrazy La Petien. 

Je to dar, kterého si budete vážit po celý život!

CHODBA
OBÝVACÍ POKOJ
DĚTSKÝ POKOJ
PRACOVNA

Příklady místností:

PRACOVNA - OBRAZ TVOŘIVOSTI / FIREMNÍ OBRAZ

Znáte to, když někam přijdete a najednou jste tvůrčí, plní nápadů a máte tolik energie? Za jeden den toho stihnete jako jindy za celý týden? A co takhle si pořídit obraz do místnosti, kam byste za tímto chodili? Do pracovny, pracovního koutu doma, ateliéru nebo třeba firemní kanceláře? A co kdyby měl navíc obraz energii úspěchu.

Je známe, že vše, co posiluje pozitivní energii, má vliv na duševní i pracovní spokojenost, následně potom i pracovní úspěšnost. Jedinci, kteří chodí do práce spokojeni, vykazují potom lepší, stabilnější výsledky. Úspěšné firmy již o důležitosti tohoto vědí a své zaměstnance vhodně potencují.

LOŽNICE, ZIMNÍ ZAHRADA ... - RELAX a RESTART

A nebo obraz v místnosti, kde chcete jen relaxovat a vypnout. Také jistě znáte ten pocit, kdy toho máte doslova nad hlavu a říkáte si, jak to vypustit, jak se uvolnit? A co mít nějaký relaxační kout, který vysílá právě tuto energii?

OBÝVACÍ POKOJ - RODINA

A nebo obývací pokoj, či jídelna v kuchyni, kde se nejčastěji schází všichni členi rodiny ... co zde podpořit vaši společnou energii? Takové to teplo rodinného krbu?

DĚTSKÝ POKOJ

Nebo co pořídit dítěti obraz do pokojíčku, který by ho zklidňoval a podporoval jeho koncentraci? Nebo pro bezpečí takový, při kterém by se mu lépe spalo? Nebo který by podporoval jeho vyjímečnost, kterou by si mohl uchovat až do dospělosti ...

LOŽNICE - MANDALA SEXU . . .OBRAZ POČETÍ

Obraz v ložnici, který má podpořit vaši vzájemnou sexuální energii.

A nebo obraz, který by podpořil energii početí? Mám již klientky, u kterých takový obraz podpořil uvolnění se a přijetí možnosti, že mohou mít miminko, ať už kolem nich létají jakékoliv programy strachu či jiná omezení.

Chci poptat obraz

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.