ENERGETICKÉ OBRAZY

CO JE TO ENERGETICKÝ OBRAZ S POSELSTVÍM?

Přemýšleli jste někdy nad tím, co vám visí doma na zdi a jak to ovlivňuje vaši náladu, váš den, váš život? Energetický obraz vám dá přesně tu energii, kterou si přejete aby vysílal, včetně záměru, do něho vloženém.

Je to mandala i akrylový obraz.

VLIV ENERGETICKÉHO OBRAZU NA PSYCHIKU

Aniž bychom si to uvědomovali, to co nás obklopuje, má na nás obrovský vliv. A nejsou to jen mezilidské vztahy, atmosféra na pracovišti, je to obraz, na který se celý den díváme. Působí nevědomky na naši náladu, pracovní výkon, vztahy a mnoha jiné.

"Energetické obrazy vyvolávají emoce, prožitky, které napomáhají překonávat stresující situace, dokážou povzbudit, posílit, působí jako stimulátory k povzbuzení, posílení, ale i jako relaxační, uklidňující žehlička.

Introvertní jedinci preferující klidnější, stabilnější prostředí volí potom tlumenější, duchovnější obrazy. Extrovertní typy, hlučnější prostředí, týmovost, potom spíš hravou výraznější barevnost." Miroslava Němečková, psycholog

PROČ SI TAKOVÝ OBRAZ POŘÍDIT?

Pro relax, odpočinek nebo jakýkoliv váš záměr :-) Možnosti v příkladech místností na levé straně.

Takový obraz září, vysílá energii, vaše přání. Nejen vidíte, ale hlavně cítíte rozdíl, jestli v místnosti pověšen je či nikoliv. Maluji takové obrazy, které rozsvítí, rozzáří, dodají energii doslova každému koutu.

Je to vlastně takový koučink na plátně či v zarámovaném obraze.

ENERGETICKÝ OBRAZ NEBO MANDALA?

Na to je jednoduchá odpověď. Co k vám promlouvá více. Obojí působí stejně, jen by vám na stěně mělo viset to, co vás přitahuje více. Je mnoho příznivců mandal a abstrakce jim nic neříká a naopak. A je to úplně jedno. Nehledejte v tom žádné složitosti, prostě buď se vám líbí to a nebo to. A nebo obojí :-)

JAK OBRAZ VZNIKÁ?

Po tom, co získám od vás váš záměr a vaše zadání mohu začít. Navnímám se na vás, na vaši energii a nechám ruku, která už přesně ví :-) Pracuji v napojení. Nemaluji ale vždy. Tvořím jen, když je mi příjemně. Nikdy dopředu netuším, jak bude obraz či mandala vypadat. Celý proces je velmi intuitivní.

CHODBA
OBÝVACÍ POKOJ
DĚTSKÝ POKOJ
PRACOVNA

Příklady místností:

PRACOVNA - OBRAZ TVOŘIVOSTI / FIREMNÍ OBRAZ

Znáte to, když někam přijdete a najednou jste tvůrčí, plní nápadů a máte tolik energie? Za jeden den toho stihnete jako jindy za celý týden? A co takhle si pořídit obraz do místnosti, kam byste za tímto chodili? Do pracovny, pracovního koutu doma, ateliéru nebo třeba firemní kanceláře? A co kdyby měl navíc obraz energii úspěchu.

Je známe, že vše, co posiluje pozitivní energii, má vliv na duševní i pracovní spokojenost, následně potom i pracovní úspěšnost. Jedinci, kteří chodí do práce spokojeni, vykazují potom lepší, stabilnější výsledky. Úspěšné firmy již o důležitosti tohoto vědí a své zaměstnance vhodně potencují.

LOŽNICE, ZIMNÍ ZAHRADA ... - RELAX a RESTART

A nebo obraz v místnosti, kde chcete jen relaxovat a vypnout. Také jistě znáte ten pocit, kdy toho máte doslova nad hlavu a říkáte si, jak to vypustit, jak se uvolnit? A co mít nějaký relaxační kout, který vysílá právě tuto energii?

OBÝVACÍ POKOJ - RODINA

A nebo obývací pokoj, či jídelna v kuchyni, kde se nejčastěji schází všichni členi rodiny ... co zde podpořit vaši společnou energii? Takové to teplo rodinného krbu?

DĚTSKÝ POKOJ

Nebo co pořídit dítěti obraz do pokojíčku, který by ho zklidňoval a podporoval jeho koncentraci? Nebo pro bezpečí takový, při kterém by se mu lépe spalo? Nebo který by podporoval jeho vyjímečnost, kterou by si mohl uchovat až do dospělosti ...

LOŽNICE - MANDALA SEXU . . .OBRAZ POČETÍ

Obraz v ložnici, který má podpořit vaši vzájemnou sexuální energii.

A nebo obraz, který by podpořil energii početí? Mám již klientky, u kterých takový obraz podpořil uvolnění se a přijetí možnosti, že mohou mít miminko, ať už kolem nich létají jakékoliv programy strachu či jiná omezení.

Chci poptat obraz

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.