OBRAZ NA ZAKÁZKU


Toužíte po jedinečném obraze, který odráží váš záměr?

Nechte si vytvořit obraz La Petien na míru, který rezonuje s vaší duší.

Hledáte umění s hlubším smyslem? Objevte kouzlo obrazů na míru.

_____

Objevte sílu umění, které vibruje na vlně vašich přání a podpoří vás na cestě k vašim cílům.

Nechte si vytvořit svůj jedinečný obraz s energií pro splnění vašich snů!

Energetický obraz La Petien na míru je perfektní volbou pro ty, kteří touží po změně ve svém životě. Nechte si vytvořit obraz 
s energií, která vám pomůže dosáhnout vašich cílů a snů, ať už se jedná o zdraví, hojnost, lásku, kariéru nebo sebevědomí.

_____

Obraz na míru je jedinečný dar, který potěší jak vás, tak i vaši blízkou osobu.

Darujte si, nebo někomu blízkému, obraz, který změní váš nebo jeho život

_____

Jak to funguje?

Vyberte si záměr: Sdělte mi, co chcete, aby se vám v životě díky obrazu naplnilo nebo vylepšilo

Vyberte si styl: Vyberte si ze dvou variant - ručně malovaná mandala nebo malba akrylem na plátno.

Vyberte si velikost a barvu: Vyberte si velikost obrazu a maximálně jednu dominantní barvu. Zbytek nechte na mé intuici a zkušenostech.

Objednejte si obraz: Zaplaťte zálohu 5 000 - 10 000 Kč a já se pustím do práce.

Obdržte svůj obraz: Doba zhotovení a dodání je 1 - 4 měsíce.


Možnosti mandal:

OSOBNÍ 

Osobní mandala je mandala vytvořená Vám na míru. Každý jsme jedinečný. Každý má vlastní cestu životem. Osobní mandala je klíčem k našim přáním. Nese naše základní hodnoty, vize, ideály, záměr, přání. Pomáhá nám na cestě za našimi opravdovými sny. Příklady konkrétního zadání klientů: mandala hojnosti, mandala početí, mandala zdraví, mandala sebelásky, ...

PARTNERSKÁ - SVATEBNÍ

Taková mandala napomáhá páru na jeho společné cestě životem. Je nositelem toho, co dva spojuje, připomíná, že v páru není třeba boje, ale respektu, důvěry, lásky a svobody.

"Chci Tě milovat, aniž bych Tě spoutávala, vážit si Tě, aniž bych Tě hodnotila, jít po Tvém boku a nebýt Ti na obtíž, pozvat Tě blíž, ale nečinit si na Tebe nárok, vzdalovat se od Tebe bez pocitu viny, vidět, jaký doopravdy jsi, a nevyčítat Ti to, pomáhat Ti, aniž bych zraňovala Tvoji důstojnost. A pokud můžu totéž dostat od Tebe, nebudeme se míjet a budeme jeden o druhého bohatší." Virginie Satirová

RODINNÁ

Podobně jako mandala partnerská, rodinná mandala poukazuje na jedinečnost každého člena rodiny, vede ke vzájemnému respektu, toleranci, k vidění skutečných rodinných hodnot a k lásce.

FIREMNÍ

Firemní mandala nese hodnoty a společný záměr celé firmy. Sjednocuje firmu, majitele i zaměstnance v jeden celek, který je za jedno v budování firemní atmosféry a naplňování cílů a zároveň připomíná důležitost a jedinečnost každého jejího člena. Podporuje vzájemnou komunikaci a harmonii ve firmě. Zároveň i mandala může nést energii, dynamiku firmy a motivovat její zaměstnance k vyššímu výkonu.


Možností obrazů:

OSOBNÍ

Chcete mít něco, co je odrazem Vás? Je vytvořené podle Vás? A kdykoliv se na to podíváte, vidíte sebe, svoje možnosti svůj potenciál, svoji opravdovou velikost? To je váš obraz, který vám dělá dobře, když se na něho díváte.

PARTNERSKÝ

Co když Vám  může na stěně viset něco, co je společné pro vás pro oba. Něco, co, nejenom, že se vám líbí, a zároveň co vám ukazuje, že v každé situaci máte volby, jak být spolu. Že vždycky je tu řešení, pokud si to oba vyberete a vede vás ke společnému záměru.

RODINNÝ

Stejně jako partnerský obraz, tak i rodinný, připomíná nás, jednotlivé členy rodiny jako celek, kde žijeme ve vzájemné lásce a zároveň ve svobodě. Aby rodina nebyla to, co poutá, naopak, to, co podporuje jednotlivé její členy v jejich vyjímečnostech.

FIREMNÍ

Stejně jako firemní mandala, vede všechny její členy ke stanovenému záměru, nese hodnoty, kulturu firmy, udává její směr. U tohoto je důležité uvědomit si, co chcete a kam chcete obraz umístit. Zda má sloužit pro relax a harmonii a má být umístěn v nějaké odpočinkové místnosti pro relax zaměstnanců nebo někde ve wellnesu, aby se tam klienti cítili dobře a naplno se odpočinuli. Či zda chcete zaměstnance motivovat k většímu výkonu, takový by visel přímo v jejich kanceláři. Nebo obraz, který dokonale odráží energii, velikost a úspěch firmy a visí ve vstupní hale či na recepci. A nebo, obraz s energií úspěchu, který má majitel přímo u sebe v kanceláři.

Je známé, že úspěšné pracovní firmy a společnosti už dlouhodobě pochopily, že na výkonnost zaměstnanců, jejich produktivitu práce působí prostředí, ve kterém pracují. Příjemné, esteticky vkusné zázemí, ve kterém hraje důležitou úlohu pozitivní energie barev a volba energetických obrazů.

Je potvrzeno, že vše, co posiluje pozitivní energii, potencuje duševní i pracovní spokojenost, následně potom i pracovní úspěšnost. Jedinci, kteří chodí do práce spokojeni, vykazují potom lepší, stabilnější výsledky. 


POPTAT OBRAZ