Obraz LEHKOST - TOUHA - NADĚJE

Vyprodáno PRODÁNO

Akryl na plátně

Originál

150 x 100cm

Význam: LEHKOST, TOUHA a její naplnění, NADĚJE, HOJNOST.


86 300,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Obraz kolem sebe vysílá obrovskou energii LEHKOSTI. Dovedete si představit, že by na světě existovala? Narodili byste se a ze všech stran byste slyšeli a viděli, jak se vše děje se samozřejmou lehkostí. Nikdo vám nikdy neřekl, že je něco těžké. Žili byste potom lehkost nebo těžkost? Vše je o naprogramování, vzorcích chování a myšlení. Tudíž, jaká možnost je vám příjemnější? Svět se nemusí změnit, změní se vaše úhly pohledu ... a tím následně i vaše realita. Nikdy ne opačně.

Stejně jako symbol KOLIBŘÍKA. Obrací nás od minulosti na přítomný moment a v budoucnost. Přináší léčení, radost, lásku, lehkost, ale také štěstí a ochranu. Přezdívá se mu létající drahokam.

Další linie obrazu je TOUHA a její naplnění. Opět mi nezbývá nic jiného, než použít spojení S NAPROSTOU SAMOZŘEJMOSTÍ. Vzpomínáte na pohádky, které jste sledovali jako malé děti? Kolik podmínek tam musela zamilovaná dvojice splnit, aby mohla být spolu? A není to jen o vztazích. Co když to může být snadné, pokud tuto možnost připustíte?

Velmi podstatná je i rovina NADĚJE, HOJNOSTI nebo řekněme jakási PODPORA VESMÍRU. Jako by vyslyšel každý váš záměr, každou volbu. Stačí si jen dovolit přát, po čem opravdu toužíte, bez ohledu na okolnosti. Co když si vaši realitu opravdu tvoříte sami, není jedna společná. Co, koho, byste si do ní vybrali? Kdybyste mohli cokoliv? Dívali byste se kolem sebe a říkali si, ona je teď těžká doba, nedaří se? Nebo byste si vybrali to, že se vám bude dařit? A možná, že když to teď zkusíte, začnete vidět kolem sebe ty, kterým se v dané oblasti daří. Protože váš úhel pohledu tvoří vaši realitu.

Obraz vás zanese do prostoru možností. Tedy do pocitu svobody v každém okamžiku.