Mandala NEKONEČNÉ ŠTĚSTÍ

Mandala je ručně malovaný originál

69 x 69 cm

Obraz je v zarámovaném dřevěném kvalitním matném stříbrném rámu s antireflexním sklem.

193 krystalů swarovski

Mandala vysílá na svého majitele záměr spatřovat štěstí v každém okamžiku a dokázat se radovat ze života. Teď a tady. Ne až. 

Možná nám někdo řekl, že si to štěstí a radost musíme zasloužit. Že bez práce nejsou koláče. A ta práce je většinou dřina, nemůže být zábava, to až potom ... až až až ... za odměnu? Že je to těžké, nebo rozhodně ne jednoduché. 

No a co když to může být jinak? 

Co když se opravdu můžeme probudit s úsměvem na rtech? 

Co když to je naše volba? 

Mandala vám tuto možnost rozhodně ukáže. 

56 000,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Obraz NEKONEČNÉ ŠTĚSTÍ je jedním ze dvou mandal, které jsou plné hojnosti, lásky, respektu, štěstí. Napomáhají nám vidět všechny možnosti, které kolem sebe máme a usnadňují nám je přijmout. Číší na nás z nich přímý proud sebelásky a hodnoty sebe sama. Byly vytvořeny na základě mé cesty do Egypta. Po nasátí atmosféry kolébky naší civilizace a dokončeny také po návštěvě Bali. Nesou tak i vše již zmíněné. O jejich síle tak není pochyb.

Mandala je ručně malovaný originál.

Je na ni použito 193 krystalů swarovski. Význam čísla 193 je, se otevírám zdravým životním změnám. Vědomí, že štěstí, radost a lehkost, je volba. Že tento stav není nikterak podmíněn, tedy jen volbou a nastavením mysli. A ochotou to žít. Péče o sebe.

Mandala náleží čtvrté čakře.

Čtvrtou (srdeční) čakru nalezneme uprostřed hrudníku ve výši srdce, otevírá se směrem dopředu. V této čakře se nachází schopnost vciťovat se, soucítit, naladit se na druhé, prožívat je. Zde jsou obrazy, slova a tóny přeměňovány na pocity. Vlastnosti jí náležící jsou velkorysost, srdečnost, snaha po harmonii, překonání individuálního ega. Části těla, které ovlivňuje, jsou ramena, ruce, srdce a plíce. Ze smyslů jí přiřazujeme hmat. Hlavním mottem je procitnout.

Na tvorbu mandaly byla použita tyrkysová, bílá a černá barva.

Tyrkysová barva evokuje mládí a energii, podporuje sebevědomí, intuici a fantazii. Symbolizuje přátelství, pružnost, komunikaci, vynalézavost, přitažlivost a humor. Tyrkysová je barvou soucitu, ochrany a uzdravení. Podporuje vnitřní uzdravení zejména tím, že povzbuzuje empatii a péči o druhé. V rámci léčivých účinků nacházíme také souvislost s brzlíkem a imunitním systémem. Tyrkysová barva napomáhá harmonizovat mimořádně nevyvážené osobnosti. Představuje nejvyšší formu porozumění a učí nás brát a dávat. Peršané nosili tyrkys jako amulet na ochranu proti předčasné smrti. Na Blízkém východě se kámen této barvy užívá proti uřknutí a jeho nošení zajišťuje prosperitu. Tibeťané a další obyvatelé Himalájí si tyrkysu váží pro jeho mystické, náboženské a léčivé síly. Jako léčivý kámen podporuje vstřebávání živin.

Bílá barva znamená ctnost, vznešenost, lásku k pravdě a přímost. Je symbolem čistoty, jasnosti, nevinnosti, ale i perfektcionismu. Chrání a posiluje. Je světlem, které očišťuje celou energetickou soustavu. Vzbuzuje stabilitu, probouzí bdělé vědomí a tvořivost. Napomáhá v případech, kdy je třeba začít znovu, získat inspiraci či je potřeba tam, kde chybí příval sil.

Černá barva nás ochraňuje. Symbolizuje konec, ale také začátek. Vytváří dojem formálnosti a často je barvou autority a moci. Může představovat i naše pozitivní stránky, které se bojíme ukázat a rozvinout. Reprezentuje obrácení se k sobě samému, může dát zrod nové kapitole našeho života.