Obraz HOJNOST VŠUDE KOLEM NÁS - autorská reprodukce

Tisk na plátno, akryl.

Formáty:

70 x 70 cm 8 900 Kč 

Originál ZDE.

Význam a příběh obrazu:

VDĚČNOST. HOJNOST. LEHKOST.

Obraz vyvolává pocit vděčnosti. Spatřovat ji v každodenním okamžiku, ve všech dílčích maličkostech. Díky tomu začínáme vidět hojnost všude kolem nás. Na co zaměřuji svoji pozornost, to se mi děje, zhmotňuje, to jednoduše přitahuji do svého života. Tento obraz napomáhá udržovast myšlenky na hojnost finanční i duševní, navzdory okolonostem a okolní realitě. 

Hlavním motivem kolibřík a příroda.

Cítíme energii z přírody a vnímáme její všudypřítomný přínos. Příroda nás nesoudí, a proto nám je v ní tak příjemně. Máme bariéry dole, PŘIJÍMÁME. 

Symbol kolibříka je záplava lehkosti - když pustíme kontrolu, vše jde snadno, hladce bez odporu. Lehkost je volba, stejně jako těžkost. Je jen na nás, co si zvolíme žít. Obraz vnáší do života lehkost bytí spolu s přijímáním hojnosti. Symbol kolibříka představuje hojnost. Je to tvor, který svými křídly v pohybu opisuje tvar číslice osm – což je symbolika nekonečna - hojnosti. Přezdívá se mu létající diamant. Je poslem radosti a užívání si přítomného okamžiku. Dokáže to, co jiný jemu příbuzní tvorové ve světě zvířat nedokáží. Létat všemi směry. Jeho pohyb křídel je léčivý.

Nalezneme o něm mnohé. Dokonce je jedním z obrazců na planině Nazca.

8 900,00 Kč