Obraz LEHKOST A TŘPYT KOLIBŘÍKA - autorská reprodukce

Tisk na plátně, akryl.

Formáty:

70 x 70 cm 8 900 Kč 

Originál ZDE.

Význam a příběh obrazu:

Obraz v sobě nese energii lehkosti a odhodlanosti, stejně tak se tvořil. Přináší uvědomění dovolení si být naprosto jiný/jiná než ostatní bez soudů sebe sama. Naopak, co když to, co na sobě nejvíce soudíme, jsou naše největší dary a kapacity. Uznání sebe sama. Dovolení si velkoleposti. Víry v sebe sama… Dovolení si vymezení vlastních hranic vůči ostatním, včetně autorit, i těch, na kterých nám záleží záleží. V této energii se tento obraz tvořil a tu také přednáší dál :-)

Záplava lehkosti - když pustíme kontrolu, vše jde snadno, hladce bez odporu. Lehkost je volba, stejně jako těžkost. Je jen na nás, co si zvolíme žít. Obraz vnáší do života lehkost bytí spolu s přijímáním hojnosti. Symbol kolibříka představuje hojnost. Je to tvor, který svými křídly v pohybu opisuje tvar číslice osm – což je symbolika nekonečna - hojnosti. Přezdívá se mu létající diamant. Je poslem radosti a užívání si přítomného okamžiku. Dokáže to, co jiný jemu příbuzní tvorové ve světě zvířat nedokáží. Létat všemi směry. Jeho pohyb křídel je léčivý.

Nalezneme o něm mnohé. Dokonce je jedním z obrazců na planině Nazca, kde má výsadní postavení. Vědci se shodují na tom, že kolibřík je symbolem koloběhu života. Protože je v jeden moment, pro svoji zranitelnost, díky velikosti, a zároveň síle, stejně blízko životu i smrti. Je SYMBOLEM VZKŘÍŠENÍ.


8 900,00 Kč